Leden 2012

Supr dny

28. ledna 2012 v 14:43 | Lucie |  DIARY
V pátek u Nikity na narozkách bylo to supr.Byli tam Nikitiny spolužáci.Hráli jsme hry z partičky, takže byla sranda.Pak jsme šli ven do nově udělanýho parku.Houpali jsme se na síti a když nas Tomáš Nikitin spolužak rozhoupal myslela jsem že se pozvracím.Pak Nikita rozkrajovala dort a dělala scénu že nemůže zabít tu opičku(obrázek na dortu), protože se na ni tak krásně usmivá.No a v sobotu taky supr byla jsem na nákupech(oblečení :D) a mám hezký věci.Heej to je good

27. ledna 2012 v 18:04 DIARY
Se nudim,hrozně těšim na 20 hodin,jelikož na Nově jede můj nejoblíbenější film.Tak já se jdu tedka dívat na ČT4 na KOMETU-LITVÍNOV,hrajem my brňáci doma,takže bude kotel.My tam měly jít,ale jdem až na posledné zápas této sezony se Zlínem-na konci února.Jinak řeknu vám že jsem hrozně unavená,chce se mi děsně spát :-//

Fakt tedka nemůžu z tohohle ;)
Trochéc zabil xD


Jelena Support - Call Me Maybe

27. ledna 2012 v 16:27 | Paty
To je hezkýýý :)

26.1.-tentokrát jsem byla v hororu :-/

26. ledna 2012 v 17:41 | Paty |  DIARY
Pane bože,pane bože,byla jsem v hororu :-//
Prostě začnu od rána,ve škole nic zajímavý,akorát skončila naše válka,samo já s Luckou jsme vyhrály,všechny se omluvilya,ale ted když jsme měly odpolední pracáky,vlastě 6 holek z naší třídy a 1 fotbalistka z fotbalové.
No lepily jsme kapesníky na šutry,tady jsme se ještě řechtaly jak o život,ale až jsme každá měly 4 šutry,mněly jsme jít zalívat školu,tak si tak zalíváme a najednou se zakoukáme do syna školníka,který si hraje na školním hřišti s autíčkem na ovládání(je mu tak 5 let :)a najednou jsme z toho průhlednýho skleněnýho schodiště udiděly nějakou osobu v dlouhým černým kabátu a černý kapuce na hlavě.
Ta osoba se velmi divně blížila k chlapci(komem hřiště je pole a všude ty suchý stromy-strašidelný...)a ta žena(asi to byla žena)se k němu prostě blížila,divně krčela ty nohy,jak kdyby byla postřelená šla,my se hrozně začly bát a začly jsme na toho luka řvát at rychle odejde,asi nás neslyšel...tak šla a už byla u školy a on se na nás podívala,my začly hrozně ječet a utekly jsme,pak jsme se podívaly jestli tam furt je a ona tam stála,nehýbala se a koukala na nás,fůůůj my ječely.
Pak přišla naše učitelka na pracáky a začla cosi mlet at jdeme do třídy.
Byly jsme ve 3. patře v nějaký třídě.
Ta fotbalistka Alča tam byla celou dobu s učitelkou,tak jsme letěly do třídy a hned k oknu a ona tam šla dál po dýl ulice.
Hej to bylo hrozný.
My když jsme si měly jít úplně dolů do šaten pro žákovský a my se hrozně bály jít po tý samotný tichý škole,kde nikdo nebyl.
A ted když jsme odcházeli ze školy,objevil se tam ten kluk kterej zrovna šel z toho hřiště a my se ho hrozně lekly,a zase jsme křičely.
Chudák ten kluk se nás asi taky lekl,ale my vážně víc....No fakt hrozný,na tu čarodějnici už nikdy nezapomenu,prostě jako v hororu ://

UDĚLALA JSEM NÁKRES,ABY JSTE SI TO LÍP PŘEDSTAVILI ;) :-/
A něco trochu pozitivního,spíš velmi srandovního,opět sem musím dát tohle video,prostě z toho nemůžu :P
:D

falešný zpěv Seleny a Scene vlasy

25. ledna 2012 v 15:20 | Paty |  NOVINKY
Hrozně falešný... Selena na teen Choice Awards 2011,je tam i Justin B.,taylor S. a Demi Lovato

David Villa-new photo+Justin

24. ledna 2012 v 18:57 | Paty |  NOVINKY
Krásňoučkej :D Prostě Barca nejlepší :PLíbající
Jus:
Jáj to je boží :D ♥♥♥

24.1.-

24. ledna 2012 v 15:18 | Paty |  DIARY
Zajímavý den no...začalo to takhle:
Měli jsme dnes na devátou a ke mě o půl osmé přišla Lucka,byly jsme normálně na PC a hrály tu horror hru pak jsme v 8:40 šly normálně do školy,to jsme ale vůbec netušily co nás tam čeká....
Nikdo z holek se s nama nebavil,nikdo.My se s Luckou úplně zděsily,nevěděly jsme o co go.A samozdřejmě že nám nikdo důvod neřekl.Když jsme se zeptaly co je,ony že nic.Lhářky....Celej den s nama nemluvili.
Prve jsme apsolutně nevěděly co to má znamenat pak se k nám postupně dostalo plno věcí co prý jsou příčinnou a po každé to byla jíná věc.prve nám jedna z nich řekla že jedna spolužačka přechází na jinou školy a kvůli tomu se s nama 2 nebaví...,,To je důvod?!''Jsme se zděsily.
My potom byly s Luckou u bufetu kde jsme si stouply ke kámošům z šestek a tam jsme jim vše řekly,že se s nama nebaví kvůli tomu že jedna spolužačka odchází,a když jsme si tam sedly Simona(ta hlavní holka,co toto spustila(jako vždy)) k nam přišla,rychle přišla,my myslely že nás jde zabít,ale začla na Lucku řvát,aby si uvědomila prý ten důvod nebo co to mlela a oděšla,my samo výbuch smíchu
.To jsem ale nevěděla že je takovej problem,když něco ve vsteku řeknu,s tou holkou co odchází jsem myslela že až tak naštavná není,jako že je ze všech nejmíň,ale když tam byla na lavičce a já řekla co je,ona že su kráva...
Prve jsem nevěděla zase proč,pak jsem se dozvěděla že sem to nikomu říkat neměla a že když řeknu že odchází bude z toho 3.světová.Zase něco co jsem nevěděla,pak zase ta holka co nám řekla 1.důvod řekla jiný důvod a to prý že kvůli tomu že jsem na ni včera s Luckou po škole nečekala,si děláte prdel...toto není důvod dělat takovej povyk.
Pak jelikož já sedim se Simonou a Lucka s Hanou,tak Lucčino pouzdro bylo na Simoniným místě.Lucka to hned vyměnila,samo já se Simonou zrovna sedět nechtěla a ona s Hankou,ale nechtěly jsme jí odstoupit.Když to vrátila Anežka jim to šla nažalovat a pak když jsme se do třídy vrátily jsem měla rozflákaný ořezávátko,který bylo pný.Takže po celý třídě bordel jak něco.
Pak na záchodě k nam ta Simona zase přišla(možná už tam byla,si to přesně nepamatuju)a zase na Lucku,a do obličeje ji začla plyvat že prý máme stejnej cíl nebo co a že si Lucka o sobě myslí že je královna a začla řvát at si to jde uklidit samo Lucka si dala sebevědomě lízátko do pusy a řekla že nikam nejde.Simona naštvaně odešla a my vybuchly smíchem a do konce výuky jsme si z této části dělaly hroznou srandu,že prej je Lucka královna že máme stejný cíl.
V sešitě to mám velce napsaný:Máme stejný cíl aneb Lucka je královna.Jsme tam s Luckou napsaly a i ted se směju :DD Potom další důvod,podle kterýho mám radši Lucku než Simonu,aha já mám ráda všechny stejně.A to má být důvod?!?! Zase trochu trapas.Pak když byla Venda s Hankou na WC jsme za nima přišly a chtěly se Hanky zeptat proč se ona s nama nebaví,a ona že baví.Trapas..lež jako vež.No po škole šla ke mě Lucka(chodí ke mě každý den)jen na půl hodiny,protože jí autbus jezdí po půl hodinách,než to Sima jezdí na druhou stranu.A najednou mi Sima zaťuká na okno,.Já otevřít nechtěla,ale Lucka mě přemluvila.
Tak jsem šla,on tam byl i jeden rom z 5.třídy a Venda(ta holka co nám říkala ty důvody) a sima mě chtěla něco říct,ale jen mě nebo co,ale já nechtěla před ten barák vylízt,trochu trapas byl že se ta Venda schovávala za rohem domu,myslela si že ju nevidim nebo co.Já ju ovšem viěla v odraze auta :D sima mi prý chtěla říct ,,ten důvod'',Já že at je u toho i Lucka a tak odešly.
Toť vše.Je mi jasný že si to zase všichni přečetly a že to jedna posíláte druhé...je mi to vy víte kde.Dále chci říct,že teda já aspoň jsem naštavaná jen na Simu a na ostatní holky ne.Jen mě vadí ty lži kolem toho.
Já dosud nevím co je tím hlavním důvodem tohoto všecho,je fakt ulítlí se s někým nebavit aniž by ten 2.věděl proč.protože mám radši Lucku?!nebo protože jsem na ni nepočkala?!To není důvod.
S Luckou nám horzně vadí že se všechny holky postavily za ňu.nemám prostě slov,ba spíš naopak,mám jich až moc.
Jsem zvědavá co bude zítra,všechno se kolem Simi točit nemusím,mi za ní dolejzat nebude.A s Luckou máme slib.ten neřeknu.nebaví nás Simonina náladovost.Dále chci říct že toto všechno si myslí i Lucka,aby jste to zase nesváděly jen na mě,Lucka to řekla taky,takže nejsem sama.Nechápu proč se hádat kvůli prkotínám,fakt ne.Hlavně že je středem pozornosti,to se jí přesně líbí.Sorry že jsem tak blbá,nemůžu za to.
Nechápu tohle všechno,nechápu prostě nic,promiňte že jsem tak hloupá,fakt sorry.Ale ty lži jsou fakt nechutný.Je mi jasný co řečí ohledně tohohle článku výjde,ale je mi to jedno,my s Luckou víme svý.


By Paty XoXo :**

Mini Beyonce

24. ledna 2012 v 7:34 | Lucie |  NOVINKY

Dnešní trapas

24. ledna 2012 v 7:29 | Lucie |  DIARY
Dneska trapas v buse : vystupuju a kluk mi chce uhnout a tak vystoupí, ja vystoupím a hodím po něm nemožnej úsměv.Pak když autobus odjíždí ten kluk se na mě dívá.Takže vážně supr, byla jsem zamyšlená a prostě sem se na něj usmál


23.1.

23. ledna 2012 v 16:40 | Paty |  DIARY
Oh shit,ta Lucka.Dneska jako každý nenormální den byla celkem nuda.V ČJ nuda,v dějáku nuda,v chemii menší pokus,v matice new látka a v těláku celou hodinu štafeta.Tým ve kterým jsem byla vyhrál :PPak šla Lucka ke mě a já pustila počítač.Mezitím jsem jí říkala o jedné mé new hře Karkulce a že si ju zahrajem hned jak í ukžu jak se na blog vkládaj videa.A ona mezitím byla u zrcadla a začala mluvit o Beyoncé jak si ju ted oblíbyla a já dotoho že ta Karkulka je dobrá hra a hned na to Lucka:,,Já su teď na tý Karkulce uplně závislá''(chtěla říct že je závislá na Beyoncé,ale já ju spletla).My z toho nemohly :P
No pak jsme udělaly pár společných fotek,tu je máte ;)