29.4.NEDĚLE,Be happy,very be happy♥♥♥

29. dubna 2012 v 21:46 | >Paty< |  DIARY
Ahojky,po dlouhý době zase něco píšu,možná už dám pryč i to polopozastavení.
Hej lidi já jsem tak strašně neuvěřitelně moc šťastná.
Zase s tím jdu otravovat,ale konečně jsme letos vyhráli Europe Hockey Tour,teďka před chvilinkou skončil poslední repre zápas a jede se do Švédska na MS,teďka byla i na ČT4 live tisková konference kde Lojza Hadamczik řekl konečnou soupisku pro MS,ale hádejte kdo bude 3.brankář.Bože,když odpoledne řekli že Popperle nechce být na MS a oni řekli že tam asi bude ten můj milovanej miláček já vykřikla tatíííí a utekla jsem do pokoje,protože jsem začla brečet.Jó jsem blbá ale já brečela a pak jsem se začla strašně smát že jsem kvůli něčemu takovému brečela :DDDD Ale teďka je to oficiální,Petr Mrázek bude na Mistrovství Světa!!!♥♥♥♥Ach
Když jsem se vrátila zpět do obýváku,mamka řekla že už o s tím hokejem přeháním :D Chudák,taťka říkal že přes to MS to nevydrží :D 20 dnů,50 zápasů...to je MS 2012 I'm happy,very very happy♥
Za chvilku už těšim moc na Misfits:Zmetci
Na to video koukám furt dokola xD

24.4.ÚTERÝ>>Přátelé

24. dubna 2012 v 17:02 | >Paty< |  DIARY
Ahoj,po dlouhé době se zase ozývám,nemám teď moc čas na blog.
Už nemusím psát o Kometě,tak třeba o Přátelích,na který se teď dívám.
Jsem šťastná že je teď znovu dávají na Nově,je to můj nejoblíbenější seriál.
I když je teď rok nedávali,Přátelé se mi nikdy z 1.místa v žebříčku neposunuli(na 2.místě Charmed).
No a abych přei jen něco o hokeji napsala,tak zmíňím že u nás v Brně ve Vaňkovce v pátek v 16:00 bude autogramiáda reprezentace,bude tam například zmámý omáš Plekanec,manžel Lucky Vondráčkové nebo můj miláček Kuba Svoboda z Komety♥
Takže budu na chvilku do keramiky a pak hurá pro podpis :D

New dess!

22. dubna 2012 v 17:30 | >Paty< |  DIARY
Možná to už někoho štve,ale já o hokeji psát budu vždycky :P
Inu Kometa skončila 2. aneb:♫Tak jsme druzí no a cóóó,no a cóóó,no a cóoo!!!♫
Jsem na ně hrdá!♥
No a teď už jen Mistrovství světa(4.-20.5.) a trpeve pak si dám od hokeje pokoj :D
Jinak včera byla na Svoboďáku rozlučka s hokejisty,byli jsme tam s taťkou uplně ve předu a bylo tam 14 000 lidí!
Bylo to tam krásný,celý play-off se neholili a když tam přišli teďka oholení jsem je vůbec nepoznávala :D♥
Normálně mám,ale ze včerejška nějakej zánět ucha,když jsme ve 21:30 hrozně mě bolelo tělo,celý ty 3 hodiny jsem měla ruce nahoře(jsem natáčela),hlavu nahoru(abych viděla) a když kolem vás 14 tis.lidí řve a já jsem řvala též z plných plic tak mě boleli uši.Doma jenom někdo zvýšil hlas a mě tam píchlo a ted mě tam mamka musí kapat :DDDD
Jo a jinak už je oficiální že Kuba Svoboda bude v repre!A aby to nebylo málo,nebude z Komety sám,bude tam i obránce Tomáš Žiška!

18.4.STŘEDA

18. dubna 2012 v 18:07 | >Paty< |  DIARY
Konečně ten nejhorší den v týdnu mám za sebou!
A byl good,v chemii jsme ju přemluvili aby holky nezkoušela a aby vyzkoušela kluky...tak se taky stalo.
V češtině mega nuda,jsem v 8.třídě a furt opakujem,je to neuvěřitelně lehký,už i s tak přísnou učitelkou jsme hráli na konci hru.
V matice jsem zase sic nechápala a v ájině byla zase prdel.Kámoška se kterou sedim říkala srandovní slova,třeba FALSE přečetla jako FALŠ,nebo PYJAME jako PYŽAMO,ťó my tam chcípali smíchy a s tou kámoškou jsme se tomu smály ještě po škole xDDDDD
No a přírazu jsem četla referát a pak dom,odpadl nám tělák ;)
Jináč včera Kometa utrpěla prohrou 6:4.Ty góly nám tam padali,a už 2.nejlepšá brankář extraligy Trvaj musel střídat a šel fin Sasu Hovi.Uvidíme zítra doma jak se to bude vyvíjet.
Jinak včera večer hrál Real Madrid s Bayernem Mnichov,prohrál 2:1,ale aspon ten 1 gól dál můj Ozil♥
A dneska hraje má milovaná Barca s Chelsií.
Já vím,je to divný,fandím Barce,ale začínám mít radši a radši i Real,naprostý opak a velkýho konkurena Barcy.

17.4.ÚTERÝ

17. dubna 2012 v 16:03 | >Paty< |  DIARY
Hojda!
Dneska maximálně těšim na Kometu♥♥♥
Ve škole nic moc,akorát jsme psali fýzu,ani se nedimvim že učitelovi nevadí že opisujeme.
Psali jsme to jako vždy na celou hodku a prej na začátku nám řekl že doufá že o budeme mít dobře,at to opíšem z ruky nebo od souseda nebo z taháka,hlavně at je to dobře :D
No a ráno v informatice jsem se dozvěděla hafo mrtě skvělou zprávu.Jeden z mých 3 miláčků,hokejista z Komety Kuba Svoboda(ten co mám jeho dres) bude prý na MS!!!
Hej neuvěřitelný,takový štěstí<33

16.4.

16. dubna 2012 v 14:38 | >Paty< |  DIARY
Achjo :-(
Dneska den nestál za nic.....
Začnu aspon 1 dobrou zpávou a to že sem ze čtvrtletky z matiky dostala dobrou 2.
Já přísáhám bohu že jsem čekala 4.I učitelka říkala že ty písemky dopadly příšerně..tak aspon to.
No a ted ta blbá ze který mi je fakt na nic a bude to mít následky.
M:to tam ještě nebylo napsaný
Mamka po mě chce 4až5 dvojek.Vždycky jsem měla max.4 dvojky.
Ted i 3...mě oser,mamka mě příšerně seřve!A váte co je nejhorší...mám po Kometě..ta je pro mě moc důležitá,měli jsme jít i do Ronda,ale takto nebude ani Svoboďák :'(ÁÁÁÁÁÁchjo!
Budu mít nejspíš zakázanou i televizi a PC,tak už mám přednastavenej článek s pozastavením!!!!
Ale ta Kometa mě tak se*e :'((((((

15.4.NEDĚLE(včerejší Kometa)

15. dubna 2012 v 9:13 | >Paty< |  DIARY
Včera jáj Kometa.
To byli příííííšerný nervy.
Na Svoboďáku jsme nebyli kvůli tátové nemoci.
Hodně vyrovnanej zápas,ve 3.třetině dal náš Jožko Balej gól,ale nějak v posledních 2 minutách přišla Pardubická přesilovka a dali nám gól,takže přišlo prodloužení...taky žádný gól takže přišli samostatné nájezdy a já věděla že je s námi ámen,jelikož ten Pardubickej gólman Růžička všechno chytne.
Do naší brány šel jako vždy náš finskej Sasu Hovi.
Ale hn hned nám dali 2 góly,pak na ten 3.šel zpátky místo Hoviho Trvaj.
Ale i on gól nechytl :-( U nás dal aspon na nájezdy naše nájezdová jednička Vojta Němec gól.
Takže včera to skončilo 2:1 :-(
V Rondě bylo jako vždy vyprodáno 7 200lidí a na Náměstí Svobody 12 000 lidí ;)
Moc,moc bych chtěla větší stadion.....
Takže v úterý do Pardubic a ve čtvrtek k nám do Brna.
I believe!!!!

14.4.SOBOTA

14. dubna 2012 v 7:49 | >Paty< |  DIARY
Musím zase napsat o Kometě :D
Takže včera v 18:10 to na ČT4 začlo,ten domácí zápas byl úžasnej jen ke konci,jelikož 1.dvě třetiny byli prohraný.
Hrály jsme příšerně,když začínala 2.přestávka,řekla jsem taťkovi že doufám,že na tu 3.třeinu přijdou naši víc naladění a víc se do toho opřou.
Ve 3.třetině jsem řekla že to máme prostě rohraný,ten puk se nechtěl do tí jejich branky vůbec trefit,Pardubickej gólman Růžička všechno chytil!
Ale taťka řekl:,,třeba ne'' a měl naštěstí pravdu!
Můj Kuba Svoboda♥(toho co mám i na dresu) dal nááádhernej gól...ta radost tam
Nwm proč,ale začli mě tíct i slzy a já zařvala:,,Já ho miluju!"
V předem prohraným zápase dal na konci ještě gól hynek Zohorna a bylo to!
Celou 3.třetinu jsem držela palce a nakonci jsem v nich měla mravence xD
Hrozný nervy ale
Vyhráli jsme 2:1 a v celé sérii o pohár vedem též 2:1.
Dneska hrajeme zase doma,pak v pondělí v Pardubicích a ve středu v Brně.
Dneska jsme chtěli jít na Svoboďák,včera jsme nešli kvůli tátové nemoci,a dnes zvrací.
Ale včera řekl že tam půjde i s horečkou!
Tak uvidíme.;)
Kdo se na to včera díval? :)

13.3.PÁTEK

13. dubna 2012 v 17:26 | >Paty< |  DIARY
Pátek 13.=best day!
Dneska ta Kometa 100% vyhraje,když mám takovej den.
Myslím že se dnes celá kajot aréna(Rondo)zboří,jedině naši brněnští fanoušci fandit umí !
V Pardubicích o 3000 lidí víc,ale ticho jako v restauraci,ale v Brně to je jiná věc,u nás fanoušci odchází bez hlasivek!!!
Takže bacha,vyhraje modro-bílá šlechta!!!
Hulala,konečně polovina affs pryč,ti co se nezapsali prostě smůla,nemám slitování :D
Jináč dneska škola uplně nejlepší.
Jdu hrát NHL,bye ;)

Napište zda chcete aby pohár vyhrála Brněnská Kometa nebo Pardubičtí perníkáři ;)